Kereskedelem, értékesítés

Fóti áruházunkba keresünk pénztáros munkatársat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Fót és környéke
2016. 09. 21. 12:21

Fóti áruházunkba keresünk pénztáros munkatársat.

Feladatok:

  • aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet megvalósításában
  • az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése
  • pénztárgép kezelése
  • készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
  • vevőmegbízások kezelése
  • kasszasor feltöltése
  • fogyóeszközök ellenőrzése, biztosítása
  • az OBI sztenderdek, rutinok betartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kommunikatív személyiség
  • vevőközpontú gondolkodás
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • segítőkész hozzáállás
  • jó csapatjátékos
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat az obihu036.vez@obi.hu e-mail címre várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése