Compliance coordinator munkatársakat keresünk, fél éves határozott időszakra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Fót
2017. 01. 06. 08:17

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk, Compliance coordinator munkatársakat, fél éves határozott időszakra (2017.07.31-ig)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Környezetvédelmi dokumentációk beszerzése
  • Az adatgyűjtési folyamat nyomonkövetése és gyorsítása
  • Adatok rendszerezése Excelben, jelentések készítése
  • Együttműködés az amerikai mérnökséggel és a beszerzéssel
  • Együttműködés a begyűjtött dokumentációkat kezelő külsős céggel
  • Munkavégzés SAP-val, az új modul tesztelésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete (főleg Excel nagy mennyiségű adat rendszerezése, szűrők használata)

Előnyt jelent:

  • SAP használatában való gyakorlat
  • A REACH és RoHS európai környezetvédelmi rendeletek ismerete

Pályakezdők jelentkezését várjuk

Juttatások: cafetéria, munkábajárás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az andras.lukacs@starjobs.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése