Építő osztályos eladó munkatársat keresünk fóti áruházunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Fót és környéke
2017. 09. 21. 08:45

Fóti áruházunkba építő osztályos eladó munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
  • pontos igényfelmérés
  • szakszerű értékesítés
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • vevőkkel való teljes kapcsolattartás
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • készség a csapatmunkára
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • átlagon felüli bérezés
  • havi prémium
  • étkezési hozzájárulás
  • karácsonyi jutalom

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az obihu036@obi.hu e-mail címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése