Eladó állás kisgép és szerszám szaküzletben Fóton

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Fót
Fizetés: Bruttó 0 - 300000 / Hónap
2018. 05. 02. 14:02

Szeretsz vásárlókkal foglalkozni, tanácsokkal segíteni másoknak?

Érdeklődsz a szerszámok és szerszámgépek iránt?

Változatos, pörgős, fiatalos csapatban dolgoznál?

Akkor lehet, hogy Téged keresünk!

1994 óta folyamatosan fejlődő családi cégünk eladó munkatársat keres fóti telephelyén működő szerszám és kisgép áruházába! Vállalkozásunk mára 7 telephelyen 130 munkavállalót foglalkoztat, ennek köszönhetően nálunk egy helyen megtalálhatod a multik és családi vállalkozások minden előnyét! Versenyképes fizetés, cafeteria, évközi juttatások, családias hangulat, emberközpontú szemlélet!

Amit mi kérünk tőled:

  • kereskedelmi véna
  • tanulásra való hajlandóság
  • kedves, udvarias kommunikáció
  • műszaki beállítottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés

Ezekben a feladatokban próbálhatod ki magad:

  • szaktanácsadás
  • támogatás az adott munkafolyamathoz megfelelő termék kiválasztásában
  • termékek bemutatása
  • műszaki üzletünkben található áruk kiadása, rendelése és feltöltése
  • beérkező áruk bevételezése
  • vásárlói rendelések összeállítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kéziszerszámok és kisgépek ismerete
  • vasanyagok ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • cafeteria

Kereseti lehetőség bruttó 300.000 Ft juttatásokkal

Légy része a csapatunknak, légy része a sikerünknek!
Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod a hr@timarvasker.hu e-mail címre!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése