Szakmunka

Raktáros állás Fóton

Munkavégzés helye: Fót
2020. 03. 23. 12:16

Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cég közel 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 100 alkalmazottal rendelkezik. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínálja 160 ország 200.000+ viszonteladója részére.

Raktáros

Feladatok:

  • beérkező áruk ellenőrzése, átvétele, betárolása illetve szállítandó áruk komissiózása, ellenőrzése és kiadása
  • anyagmozgatás kézzel/targoncával
  • dokumentumok, készletmozgások kezelése ügyviteli rendszerben

Elvárások:

  • tárhely szintű készletnyilvántartásban szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintvavárjuk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése