Szerkezeti lakatos munkatársakat keresünk pomázi munkavégzésre

2 fő szerkezeti lakatos munkatársat co hegesztő tudással szeretnénk felvenni. A szakma iránt érdeklődő pályakezdőket is várunk.

Cégünkről: Hidraulikus emeléstechnikával foglalkozunk. Teherfelvonókat, ollós emelőket, színpadtechnikai emelő berendezéseket gyártunk, telepítünk, javítunk, karbantartunk. A cégünk tavaly volt 25 éves.

Gyártóüzemünk Pomáz Iparterületen van, HÉV megállótól 5perc gyalog

Feladatok

  • Ollós emelőasztalok , teherfelvonók, színházi emelőgépek acélszerkezeti munkáinak kivitelezése, hidraulikus munkahengerek, hidraulika tartályok hegesztése, gépek helyszíni összeszerelése

Elvárások

  • szakmai érdeklődés, igényesség
  • szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • B jogosítvány,

Amit kínálunk

  • Változatos munkát kínálunk jó fizetésért, stabil háttér, a személyes igényeket preferáljuk.
  • Normális munka körülmények.

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  •  0620/ 94 391 57

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános