Hamarosan nyitó fóti fakereskedésünkbe raktáros kollégát keresünk

Drongo Kft.
Fót
2020. 05. 13.

Drongo Kft. Fóton a Fehérkő utcában hamarosan nyitó fakereskedésébe raktáros - értékesítő kollégát keres targoncakezelői vizsgával. Jelenleg Pomázi ipari parkban van a raktár,  júniusban költözünk Fótra az ipari parkba.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet vagy egyéb információért hívja a +36 30 950 7021-es telefonszámot.

Feladatok

  • beérkező áruk ellenőrzése, átvétele, betárolása illetve szállítandó áruk komissiózása, ellenőrzése és kiadása
  • anyagmozgatás kézzel/targoncával
  • vevők kiszolgálása

Elvárások

  • érvényes targoncavezetői vizsga ( OKJ)
  • lelkiismeretes munkavégzés, vevőorientáltság.

Amit kínálunk

  • Stabil, tiszta munkakörnyezet,
  • Családias kollektíva,
  • Fix alapbér, egyéb juttatások.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános