Gépkezelő operátort keresünk őrbottyáni műhelyünkbe

HUTTER Kft.
Őrbottyán
2021. 05. 12.

A Hutter Kft 1993-ban alakult 100%-ban magyar tulajdonú társaságként.

Cégünk fő tevékenysége a céglogóval ellátott termékek forgalmazása.

Őrbottyánban található emblémázó műhelyünkbe betanított munkásokat keresünk saját állományunkba 8 órás munkarendre, tamponnyomógépek kezelésére, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • emblémázásra váró termékek előkészítése (csomagolás, előkezelés)
  • szükség esetén árumozgatás
  • tamponnyomógép beállítása, kezelése, működtetése
  • vizuális termékellenőrzés

Elvárások

  • jó műszaki érzék és kézügyesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotonitás tűrés
  • minimum 8 általános iskolai végzettség

Előnyök

  • nyomdaipari területen szerzett tapasztalat,
  • tamponnyomógép kezelésében szerzett gyakorlat
  • műszaki területen szerzett végzettség és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix, jogtisztán bejelentett bér
  • Szabad hétvége
  • 13. havi juttatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Minőségi munkakörnyezet és családias munkahelyi légkör
  • 3 hónapos betanulási idő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!