Adminisztráció, irodai munka

Irodavezető asszisztens munka Mogyoródon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mogyoród
2017. 10. 30. 14:03

Kiállításkivitelező, magyar tulajdonú vállalat office managere keresi agilis, megbízható asszisztensét, a Hungaroring melletti székhelyére.

Faladatok:

  • Könyvelés-előkészítés (számlák rendszerezése, nyomon-követése, Forintos és Devizás, kimenő-beérkező)
  • Költségkalkulációk készítése
  • Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése
  • Kapcsolattartás a vállalat dolgozóival illetve az alvállalkozókkal, kimenő- bejövő hívások kezelése
  • Utazásszervezői tevékenység (repülőutak foglalása, szállások nyomon-követése)
  • Ügyvezetők tevékenységének támogatása
  • HR feladatok ellátása, jelenléti ívek vezetése, ki-belépők papírjainak intézése

Elvárások:

  • Nyugodtág, kiegyensúlyozottság
  • Rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimális angol nyelvtudás
  • Word, Excel, Outlook ismerete

Előny

  • Egyéb nyelvismeret
  • Saját gépjármű
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Érdeklődni emailben, önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével: info@arts-crafts.hu emai lcímen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése